ایران نشر | شرایط خرید| ایران نشر
کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف بوده قبل از خرید از سایت ایران نشر قوانین درج شده در این صفحه را مطاله نمایند.
خرید از سایت ایران نشر به منزله پذیرفتن این قوانین بوده و خریدار ملزم به رعایت آن میباشد.


۱-
کلیه محصولات اعم از پروژه ها – گزارش کار ها – کتب و جزوات آموزشی – مقالات و … تنها جنبه آموزشی داشته و هرگونه استفاده تجاری و غیرآموزشی از آنها ممنوع بوده و گروه ایران نشر هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده های غیرآموزشی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

۲- کلیه محصولات ارائه شده اعم از پروژه ها – گزارش کار ها – کتب و جزوات آموزشی – مقالات و … توسط گروه ایران نشر گردآوری و تدوین شده است و هرگونه کپی برداری -ت کثیر و فروش این محصولات ممنوع بوده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار میگیرند.

۳- هدف از ارائه پروژه ها – گزارش کارها – کتب و جزوات آموزشی و … تنها آموزش بوده و سعی نموده ایم این محصولات را به عنوان منبعی برای تهیه و تدوین پروژه ها و گزارش کارها – کتب و جزوات آموزشی و … در اختیار دانشجویان و مهندسان قرار دهیم و گروه ایران نشر هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

 

فروشنده = واحد فروش اینترنتی گروه ایران نشر
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی

۱- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.

۲- فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری کالای خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارد.

۳- فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با محصول خریداری شده نمی باشد.

۴- با توجه به ماهیت محصولات ارایه شده که بصورت فایل میباشد ، امکان بازگرداندن محصولات خریداری شده یا وجه آن به هیچ عنوان وجود ندارد.

۵- خریداران محصولات گروه ایران نشر حق هیچگونه دخل و تصرف،کپی برداری،تکثیر و فروش محصولات را ندارند و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

گروه آموزشی ایران نشر می‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، در متن این قوانین تغییر ایجاد کند.
این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شوید در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شما می باشد.