ایران نشر | سوالات متداول| ایران نشر
سوالات متداول

 

۱- آیا برای خرید نیاز است که در سایت عضو باشم؟
خیر،به هیج وجه نیاز به ثبت نام در سایت نیست.


۲- آیا بعد از پرداخت لینک دانلود برای من به نمایش در خواهد آمد؟
بله و همزمان یک لینک به ایمیل شما ارسال خواهد شد!


۳- آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارشی از درگاه سایت امن می باشد؟
بله. این سایت دارای نماد اعتماد از وزرات صنعت . معدن و تجارت می باشد و پرداخت ها تحت شبکه شاپرک است.


۴- پرداخت را با چه کارت بانکی می شود انجام داد؟
شما می توانید عملیات پرداخت را با تمام کارت های بانکی انجام دهید. برای پرداخت وجه نیاز به رمز دوم کارت دارید که می توانید از خودپرداز بانک خود اقدام به دریافت رمز دوم نمایید.


۵- روش دریافت فایل چگونه است؟
۱- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید
۲- نام و ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمائید
۳- دکمه پرداخت و دانلود را کلیک نمائید در این مرحله شما به سایت بانک هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید
۴- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت هدایت شده و فایل خود را میتوانید دانلود کنید.


 ۶- آیا جنبه های امنیتی در هنگام پرداخت لحاظ شده است؟
بازدید کننده پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت، بلافاصله به یکی از درگاه های پرداخت بانک ملت هدایت می شود و اطلاعات کارت در محیط امن در درگاه بانک وارد می شود. به این معنی که بعد از کلیک بر روی پرداخت بازدید کننده موقتا از سایت خارج  و به درگاه بانک ارجاع داده شده و پس از پرداخت موفق مجددا از طریق درگاه بانک به وب سایت ارجاع داده خواهد شد و کل فرآیند وارد کردن اطلاعات در محیط امن درگاه بانکی صورت خواهد گرفت.


 ۷- از کجا متوجه اصلی و درست بودن آدرس درگاه بانکی شویم ؟
درگاه های بانکی جهت امنیت پرداخت از پروتکل https استفاده می کنند که در ابتدای آدرسی که در مرورگر نمایش داده می شود قابل مشاهده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شاپرک بانک مرکزی به آدرس مراجعه فرمائید.


 ۸- چه اطلاعاتی از بازدید کننده در دیتابیس سایت ذخیره خواهند شد ؟
طبق روال نام فایل، آی پی بازدیدکننده، تاریخ و زمان پرداخت و همینطور مبلغ پرداخت برای پیگیری سفارشات و جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی ذخیره خواهند شد که نزد سایت محفوظ مانده و منتشر نخواهد شد.


 ۹- در صورتی که بعد از پرداخت به هر علت اتصال با اینترنت قطع شد تکلیف فایل خریداری شده چیست ؟
در صورتی که به هر دلیل ؛ بعد از خرید و پرداخت موفق از طریق درگاه بانکی به صفحه دانلود ارجاع داده نشدید و به هر علت از جمله قطعی برق و یا قطعی اینترنت و یا خاموش شدن سیستم، صفحه دانلود فایل مشاهدده نشد؛ خرید شما ناموفق بوده و مبلغ خرید شما بعد از چند دقیقه تا ۷۲ ساعت از طرف خود بانک واسط به حساب شما برگشت داده خواهد شد.


 ۱۰- آیا امکان دارد مبلغ خریدهای موفق به حساب خریدار واریز نشده و به حساب فروشنده برود ؟
خیر، به زبان ساده بانکی که از طریق درگاه آن مبلغ خرید را پرداخت می کنید به عنوان معتمد عمل کرده و تا ارائه خدمات  یا محصول که در اینجا فایل می باشد، مبلغ خرید را نزد خود امانت نگه داشته و به هر دلیل از جمله قطعی برق و یا قطعی اینترنت و یا هر مشکل دیگر ارائه خدمات یا محصول ممکن نباشد به صورت خودکار مبلغ را به حساب خریدار عودت خواهد داد.


 ۱۱- بعد از پرداخت برای من پیامک اومده که مبلغ از حسابم کسر شده است در حالیکه صفحه دانلود فایل نمایش داده نشد ؟
ارسال پیامک برای صاحب حساب به منزله کم شدن از موجودی خریدار می باشد بدون اینکه به حساب فروشنده  (وب سایت) واریز شده باشد یعنی از حساب مشتری کسر و به عنوان امانت تا ارسال کد نهایی خرید موفق که با نمایش صفحه دانلود برای بانک ارسال می شود باقی خواهد ماند  و همانطور که توضیح داده شد به هر دلیل صفحه دانلود نمایش داده نشود، خرید ناموفق و مبلغ به صورت خودکار به حساب خریدار برگشت داده خواهد شد.


 ۱۲- در صفحه  دانلود فایل ، چه اطلاعاتی نمایش داده می شود ؟
در صفحه  دانلود فایل که بعد از پرداخت به صورت خودکار برای شما نمایش داده خواهد شد، اطلاعاتی از قبیل تاریخ پرداخت و شناسه خرید و شناسه پرداخت و همینطور لینک دانلود فایل نمایش داده خواهد شد.


 ۱۳- فایلی که دانلود کرده ام باز نمیشود؛چکار کنم؟
فایل های دانلود شده بصورت فشرده شده میباشد که باید از حالت فشرده خارج و سپس با برنامه هایی مانند Adobe Reader یا Microsoft Word آنها را مشاهده نمایید.


چنانچه سوال دیگری در این زمینه دارید ازطریق بخش تماس با ما مطرح کنید …