معرفی سیستم همکاری در فروش| ایران نشر

گروه آموزشی ایران نشر
مرجع کتاب و پروژه و مقاله و سوالات ارشد-دکتری و استخدامی و گزارش کار و طرح های توجیهی

راهنماي خريد
۱- بر روی دکمه (خرید آنلاین) کلیک کنید.

۲- ایمیل و مشخصات خود را وارد نمایید.

۳- بلافاصله به درگاه اینترنتی پرداخت وارد میشوید و موارد خواسته شده را تکمیل نموده و بر روی پرداخت کلیک نمایید.

- برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی ۱۶ رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد CVV2 و تاریخ انقضاء دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است.

- رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

(شما با کلیه کارت بانک ها میتوانید پرداخت را انجام دهید)

۴- پس از پرداخت آنلاین موفق، از سایت بانک مجدداً به سایت ایران نشر هدایت خواهید شد و میتوانید محصول مورد نظر خود را دانلود کنید.

راه اندازی سیستم فروش آنلاین فایل ایران نشر

همکاری در فروش فایل شاپرفا

همکاری در فروش ایران نشر

 

دارندگان سایت و یا وبلاگ، می توانند با عضویت در سایت ایران نشر و بازاریابی برای فروش فایل ها، کسب درآمد قابل توجهی داشته باشند.
کافی است پس از عضویت در سیستم بازاریابی ، وارد پنل بازاریابی خود شوید و کدهای بازاریابی فایل ها را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا از بخش تصاویر تبلیغاتی ، کدهای تصاویر را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

اگر کسی به واسطه کلیک روی تبلیغاتی که شما در سایت یا وبلاگتان قرار دادید وارد سایت ایران نشر شود و فایلی را خرید کند ، پورسانت بازاریابی آن فایل برای شما منظور شده و به حساب کاربری شما واریز می شود.

توجه: حتی بعد از گذشت یک هفته اگر کاربری از سایت یا وبلاگ شما وارد سایت ایران نشر شده باشد و اقدام به خرید محصولی نماید ، پورسانت و کارمزد فروش آن محصول به شما تعلق میگیرد.

 

لینک بازاریابی لینکی است که مختص شماست و بوسیله کد اختصاصی شما مشخص می شود. هروقت کسی روی آن کلیک کنید و بوسیله آن وارد سایت ایران نشر شود، مشخص می شود که این بازدیدکننده از طرف شما به سایت معرفی شده است و اگر خریدی انجام دهد، پورسانت خریدش به شما می رسد.

 

بازاریابی و کسب درآمد: (با توضیح خلاصه، کوتاه و مفید)

آیا می دانید کسب درآمد در سایت ایران نشر چقدر آسان است؟

آیا می دانید افراد زیادی در سایت ایران نشر با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک درآمد خوب و معقول هستند؟

 شما فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی ثبت نام کنید و در پایان لینک همکاری را بزنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید و یا بنر سایت ما را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. …:::… همین !

اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با گذاشتن بنر سایت ما و یا درج لینک بازاریابی در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش خدمات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.

هر گاه یک مشتری با کلیک بر روی بنر ما و یا لینک بازاریابی شما وارد سایت ایران نشر شود و یک سفارش جدید می دهند، درصدی از قیمت آن سفارش (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول ۲۵۰٫۰۰۰ تومان قیمت داشته باشد و پورسانت آن ۳۰% باشد، بنابراین ۷۵٫۰۰۰ تومان به حساب شما افزوده می شود.

همکاری در فروش ایران نشر

ثبت نام در سیستم بازاریابی ایران نشر

درخواست واریز به حساب بانکی:

شما می توانید در هر زمان با ورود به سیستم، دکمه دریافت وجه را کلیک نمایید. حداکثر تا انتهای همان روز ، مبلغ ، به حساب بانکی شما واریز می شود. جهت درخواست، لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل ۱۰,۰۰۰ تومان باشد.

 

در مورد لینک بازاریابی: (نمونه: https://iranashr.com/?ref=2)
این لینک بیانگر آن است که شخصی با کد ۲ به عنوان همکار و بازاریاب با ما فعالیت می کند. چنانچه یک مشتری بر روی این لینک کلیک نماید و وارد بخش سفارش آن محصول شود و در نهایت محصول را سفارش دهد ۱۰ درصد قیمت آن محصول، به حساب کد ۲ در سایت ایران نشر افزوده می شود. جالب است بدانید اگر آن مشتری در آن لحظه محصول دیگری را نیز انتخاب نماید باز هم به حساب کد ۲ به عنوان معرف وی ثبت خواهد شد و در صورت سفارش آن محصول، پورسانت آن به کد ۲ تعلق می گیرد و جالبتر اینکه حتی بعد از گذشت یک هفته اگر کاربری از سایت یا وبلاگ شما وارد سایت ایران نشر شده باشد و اقدام به خرید محصولی نماید ، پورسانت و کارمزد فروش آن محصول به شما تعلق میگیرد.

ثبت نام در سیستم بازاریابی ایران نشر

:: آمار سایت:
تعداد کل محصولات : 467 محصول
تعداد کل فروش ها : 3501 فروش

 •  نام پروژه : طراحي سايت گروه ايران نشر
   نام قالب : سيه فام (نسخه2)
   آدرس : www.iranashr.com
   تاريخ : 1393/05/10
  طراحي سايت گروه ايران نشر
 •  نام پروژه : طراحي سايت گروه انتشاراتي
   نام قالب : سيه فام (نسخه1)
   آدرس : www.entesharati.com
   تاريخ : 1392/02/01
  طراحي سايت گروه انتشاراتي
 •  نام پروژه : طراحي سايت یونی پروژه
   نام قالب : فلت بورد
   آدرس : www.uniprozhe.com
   تاريخ : 1395/08/10
  طراحي سايت یونی پروژه
 •  نام پروژه : طراحي سايت فروشگاه کتاب
   نام قالب : سفيد فام (نسخه حرفه اي)
   آدرس : www.ebookshop.ir
   تاريخ : 1392/11/01
  طراحي سايت فروشگاه کتاب
 •  نام پروژه : طراحي سايت دیجی نایس
   نام قالب : فلت باکس
   آدرس : www.diginice.com
   تاريخ : 1394/10/01
  طراحي سايت دیجی نایس